Tallinna Väärtvaralaegason osa suurima arvuga hoiulaegaste grupist kogu maailmas. Meil on varahoidlad Iirimaal, Inglismaal ning Šotimaal. Pakume teenust eraisikutele ja ettevõtetele, võimaldades Teil kaitsta oma kõige väärtuslikumat vara selleks spetsiaalselt ehitatud turvalises ja kaasaegses rajatises.

Tallinna Väärtvaralaegas on Hoiulaegaste Liidu (SDF – Safe Deposit Federation) liige – tagatud on nii turvalisuse kui privaatsuse kõrgeimatele standarditele vastamine. Pakume erinevate nõudmiste täitmiseks mitmesugustes suurustes ja perioodideks seifide rentimist. Suured pangad ei paku enam oma klientidele hoiulaeka teenust ning tänu sellele on tekkinud ettevõtetel ja eraisikutel suurenenud vajadus muud moodi oma väärtusliku vara turvaliselt hoiustamise järele. Meie poole võib selles küsimuses pöörduda – leiame Teie nõudmistele vastava lahenduse. Väiksemad hoiulaekad on ideaalsed ehtete, sularaha, väärtuslike müntide ja arvuti varukoopiate/väliste kõvaketaste hoidmiseks. Keskmise suurusega hoiulaekad on mõeldud dokumentide, koduste varade nimekirjade ja muude oluliste dokumentide säilitamiseks. Suuremad hoiulaekad sobivad ideaalselt luksuskelladele ja ehtedele ning suurema hulga väärisesemete, dokumentide ja isegi kunstiteoste turvaliseks hoiustamiseks. Oleme ainus hoiulaegaste rajatis, mis pakub kõrgtasemelise turvalisusega privaatset hoiuruumi kaunite kunstide ja väärtusliku mööbli hoiustamiseks.Asume Tallinna kesklinnas ehk jalutuskäigu kaugusel paljudest ühistranspordiühendustest. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele ainulaadset ja esmaklassilist teenust, tagades nende kõige väärtuslikumate varade, dokumentide ning ehtede ohutus ja turvalisus.

8316Tallinna Väärtvaralaegas & Merrion Vaults’i asutasid Séamus Fahy ja David Walsh.

Séamus Fahy õppis Limericki Ülikoolis (Iirimaa) ärijuhtimist enne, kui temast sai nafta ja aktsiatega kaupleja. Aastal 2008 asutas ta Voltaire Diamonds’i, mis on juhtiva kihla- ja teemantsõrmuste tarnija. Ta märkas, et Dublinis on tekkinud vajadus hoiulaegastes hoiustamise järele.

David Walsh õppis rahandust Corki Ülikooli kolledžis (Iirimaa). 1999. aastal asutas ta City Box’i, mille praeguseks nimeks on Rebel Outdoor Media – tänaseks päevaks on sellest kasvanud Suurbritannia ja Iirimaa üks suurim kaubanduskeskuste meediaettevõtte.

HOIULAEKA ÜÜRIMINE

MEEDIAKAJASTUS

Financial Times
Blomberg
Yahoo!News
BBC
the sunday times
the irish times
The Sunday Business Post